از یک استارت‌آپ کوچک تا سازمانی بزرگ پشتیبان‌تان خواهیم بودتمامی خدمات و سرویس‌های ارائه شده در وب‌سایت ایمانپور شامل پشتیبانی تلفنی و شبکه‌های اجتماعی نظیر واتس‌اپ و تلگرام می‌باشد. راستش ما هم از ارسال ایمیل و تیکت خوشمان نمی‌آید! دوست داریم با مشتری بیشتر در ارتباط بوده و در آن لحظه مشکلات و سوالات مشتریان‌مان را دریافت کنیم.
3
پشتیبانی در تلگرام
2
پشتیبانی در اینستاگرام
1
پشتیبانی در واتس‌اپ
!سوالات متداول شمابرای پاسخ به آبجکت‌های ذهنتان
می‌توانید بی‌دردسر از این بخش استفاده کنید.
هزینه طراحی وب‌سایت به چه صورت است؟

در حال حاضر، سه پلن طراحی وب‌سایت در ایمانپور ارائه شده است. با توجه اختصاصی و آماده بودن قالب، می‌توانید پلن مورد نظر خود را انتخاب کنید.

آیا امکان عودت وجه وجود دارد؟

بله؛ در صورت هر گونه نارضایتی تا 7 روز تمام هزینه شما قابل عودت است.

منظور از ظرفیت محدود در پلن‌های پشتیبانی چیست؟

پلن‌های پشتیبانی در دو نوع یک ماهه و سه ماهه ارائه شده‌اند. به منظور ارتقاء کیفیت و سرعت پاسخگویی بالا، هر کدام از این پلن‌ها ظرفیت محدود مشتری را دارد. در حال حاظر ظرفیت پلن یک ماهه، مشتری 2 و ظرفیت پلن سه ماهه، 1 مشتری می‌باشد. برای خرید پلن‌های بلندمدت می‌توانید با ما در تماس باشید.

مراحل طراحی وب‌سایت و عقد قرارداد به چه شکل است؟

پس از عقد قرارداد، ابتدا کارفرما فرم اطلاعات اولیه را تکمیل و در صورت وجود تصاویر یا کاتالوگ و یا سایر فایل‌ها، به ایمانپور تحویل داده می‌شوند. چند روز پس از زمان‌بندی و در نهایت نیازسنجی و شروع پروژه، اتود‌های صفحات مختلف از بخش گرافیک به کارفرما جهت بررسی و نظر‌سنجی تحویل داده می‌شوند. در صورت تأیید، طرح گرافیکی جهت پیاده‌سازی و کد‌نویسی به بخش مربوطه ارجاع و در نهایت جهت تأیید مجدد بر روی اینترنت قرار می‌گیرد. در صورت عدم تأیید طرح، درخواست تغییرات و یا طراحی به تعداد نامحدود رایگان است. در مرحله عقد قرارداد 70% پیش‌پرداخت دریافت می‌گردد. و در نهایت پس از تحویل طرح گرافیکی و کدنویسی شده بر روی اینترنت و تأیید آن توسط کارفرما 30% از مبلغ قرارداد نیز تسویه می‌گردد.

پشتیبانی ایمانپور به چه صورت هست؟

پشتیبانی ایمانپور به صورت 24 ساعته از طریق تماس مستقیم یا شبکه‌های اجتماعی نظیر واتس‌اپ و تلگرام در خدمت شما می‌باشد و درخواست‌های شما در اسرع وقت انجام می‌شود. برخلاف وبسایت‌های همکار، ما هیچ علاقه‌ای به اجبار کردن مشتریان به استفاده از سیستم تیکت نداریم!

تهیه هاست و دامنه به چه شکل خواهد بود؟

تهیه سرور مجازی یا اختصاصی، هاست، دامنه، آی‌پی اختصاصی و... از شرکت معتبر پارس‌پک انجام خواهد شد. هاست‌های خریداری شده از پارس‌پک به صورت ابری هستند و کاربر در هر لحظه قادر است سخت‌افزار وب‌سایت خود را ارتقاء دهد. تمامی خریدهای شما فاکتور خواهند شد.

متاسفانه مشاهده شده است بسیاری از وب‌سایت‌های همکار اقدام به تهیه پلن نمایندگی هاست و دامنه کرده‌اند و از این طریق منابع را به مشتریان خود به قیمت گزاف به فروش می‌رسانند. پس از مدتی بنابه دلایلی اقدام به تمدید پلن نمایندگی خود نمی‌کنند و به این خاطر وب‌سایت مشتریان خود به همین راحتی حذف می‌شود!

من سوالات بیشتری دارم، چطور با ایمانپور در تماس باشم؟

می‌توانید با شماره 09211953056 تماس حاصل کرده یا با کارشناسان ما از طریق فرم تماس با ما در ارتباط باشید. صمیمانه پاسخگوی سوالات شما خواهیم بود.